Alle Kategorien:
 Baza informacji o EUWT
 Komentarze nt. EUWT
 Bibliografia EUWT
 Orzecznictwo dotyczące EUWT
 Prawo o EUWT
  E U W T Zagadnienia Ogolne
  E U W T Zagadnienia Prakt...
  Gospodarka Komunalna
  Gospodarka Przestrzenna
  Miedzynarodowe Prawo Admi...
  Zwiazek Celowy

Wersja [19943]

To jest stara wersja StartEUWT utworzona przez MarcinKrzymuski, 2015-09-29 10:35:42.

 

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

strona Centrum Kompetencyjnego EUWT

Witamy serdecznie na platformie WIKI Centrum Kompetencyjnego EUWT na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Udostępnione Państwu w niniejszym mini-portalu informacje powstały w ramach projektu "Likwidacja granic w regionach przygranicznych - Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej (EUWT) jako instrument współpracy terytorialnej jednostek samorządu terytorialnego w Europie" prowadzonego w Viadrina Center B/Orders in Motion. Niniejsza strona jest częścią B/Order Studies, stanowiących internetową prezentację projektów realizowanych w Viadrina Center i ich wyników.

Naszym celem jest przedstawienie Państwu kompleksowej analizy prawnej i politologicznej Europejskich Ugrupowań Współpracy Terytorialnej. Drzewko po lewej stronie pozwoli Państwu na szybkie zorientowanie się w zamieszczonych opracowaniach. W razie konieczności możecie Państwo również skorzystać z wyszukiwarki pełnotekstowej. Dzięki połączeniu z bazą przepisów prawnych polskieustawy.com macie Państwo możliwość na bieżąco weryfikować brzmienie regulacji omawianych w poszczególnych analizach.

Koncepcję techniczną niniejszego portalu opracował partner naszego projektu - prof. dr Wojciech Lisiewicz z Fachhochschule Schmalkalden. Za treści odpowiedzialny jest zespół projektu Centrum Kompetencyjne EUWT.

Zachęcamy do korzystania i współtworzenia portalu o EUWT.


CategoryEUWT
Na tej stronie nie ma komentarzy